SW architekt (ž/m) Nová

Kraj: Bratislavský kraj
Typ: plný úväzok
Termín nástupu: Ihneď
Mzda: i * Zverejňujeme minimálnu úroveň základnej mzdy na pozícii. Finálna mzda vychádza zo skúseností, znalostí a praxe kandidáta a môže byť vyššia. Od 3000 €/mesiac
Ahoj !
Som Marek a do svojho tímu inovácií hľadám SW architekta, ktorý nám pomôže pri implementácii nových a analýze existujúcich celofiremných systémov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si hotový projekťák, biznis analytik alebo konzultant a máš ambíciu, schopnosť a hlavne chuť robiť vo všetkých troch oblastiach ? Potom si ten správny človek do nášho tímu na pozíciu SW Architekt pre IS ODOO, kde môžeš rásť vo všetkých troch špecializáciách.

SW Architekt pre IS ODOO koordinuje integráciu a vývoj softvérového riešenia. Je komunikačnou spojkou pri integrácii IS ODOO medzi zákazníkom (interným alebo externým) a developerským tímom(ami). Identifikuje potreby na strane zákazníka, analyzuje ich a pretavuje do zadaní pre developerský tím(y). Plánuje a riadi integráciu a vývoj. Zabezpečuje prijímanie potrebných rozhodnutí.

  • Identifikuje a analyzuje potreby zákazníka.
    Komunikuje so zákazníkom, identifikuje jeho potreby (biznisové, technické, projektové…), dôkladne pozná a chápe jeho požiadavky, analyzuje ich, pripravuje potrebné výstupy, zabezpečuje ich akceptáciu zo strany zákazníka.
  • Vytvára produktový backlog.
    Na základe identifikovaných biznisových a technických požiadaviek vytvára katalóg požiadaviek resp. product backlog. Na high level úrovni definuje scope a zadanie pre vývojový tím(y).
  • Plánuje vývoj.
    Definuje priority, termíny a úlohy pre jednotlivé šprinty (etapy, projekt). Zameriava sa na dosiahnutie najvyššej pridanej hodnoty pre zákazníka z pohľadu zabezpečenia jeho potrieb. Spolupracuje na upresnení zadania pre vývojový tím(y), poskytuje im potrebný súčinnosť a konzultácie. Vyhodnocuje dosiahnutý pokrok, identifikuje problémy, zabezpečuje ich riešenie. Aktualizuje a optimalizuje harmonogramy a plány.
  • Podporuje vývojový tím(y).
    Upresňuje zadanie na základe dopytov z vývojového tímu(ov), či už na základe vlastných znalostí, alebo po konzultácii so zákazníkom. Spoločne s vývojovým tímom sa podieľa na hľadaní riešení.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v slovenskej telko/internetovej profesionálnej spoločnosti s najnovšími
    technológiami.
  • Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast
  • Kolegiálne pracovné prostredie, príjemná firemná atmosféra.
  • Zaujímavé zamestnanecké benefity : kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS, zľavy u dodávateľov, voľné dni pre teba, multisport karta a ďalšie.

Informácie o výberovom konaní

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • IT / Telco, technické zameranie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Odoo – Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti je nevyhnutná.

Počet rokov praxe

4

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • výborné analytické uvažovanie
  • skúsenosti s IS ODOO, GIT, Python3
  • negociačné zručnosti
  • efektívna, empatická a profesionálna komunikácia s klientom
  • anglický jazyk – postačujúca technická terminológia

Mám záujem

Mám záujem

Vyplň kontaktný formulár nižšie a pokiaľ si vhodný kandidát, ozveme sa ti v čo najkratšom čase

    Tvoje CV bolo úspešne odoslané

    Vďaka za prejavenú dôveru, v čo najkratšom čase sa ti ozveme